برنامه پخش بازیهای جامجهانی 2014 از شبکههای سیما
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،
پخش مسابقات جامجهانی 2014 برزیل قرار است از شبکه سه و ورزش به صورت
مستقیم پخش شود. براین اساس ما زمان پخش این رقابتها را به استحضار
میرسانیم.
جمعه 93/3/23
1-برزیل-
کرواسی 00:30
گروه A شبکه سه سیما
2-مکزیک-کامرون
20:30
گروه A شبکه ورزش
3-اسپانیا-هلند 23:30
گروه B شبکه سه سیما
شنبه 93/3/24
4-شیلی-استرالیا
2:30
گروه B شبکه سه سیما
5-کلمبیا-
یونان 20:30
گروه C شبکه سه سیما
6-
اروگوئه- کاستاریکا 23:30 گروه D شبکه سه سیما
یکشنبه 93/3/25
7-انگلیس-ایتالیا
2:30 گروه D شبکه سه سیما
8-ساحل
عاج- ژاپن 5:30 گروه C شبکه سه سیما
9-
سوئیس-اکوادور 20:30 گروه E شبکه ورزش
10-فرانسه-
هندوراس 23:30 گروه E شبکه سه سیما
دوشنبه 93/3/26
11-آرژانتین-بوسنی
هرزه گوین 2:30
گروه F شبکه سه سیما
12-آلمان-پرتغال
20:30
گروه G شبکه سه سیما
13-ایران-نیجریه
23:30
گروه F شبکه سه سیما
سه شنبه93/3/27
14-غنا-آمریکا
2:30
گروه G شبکه سه سیما
15-بلژیک-
الجزایر 20:30
گروه H شبکه سه سیما
16-برزیل-مکزیک
23:30 گروه A شبکه سه سیما
چهارشنبه 93/3/28
17-روسیه-
کره جنوبی 2:30
گروه H شبکه سه سیما
18-استرالیا-هلند 20:30
گروه B شبکه سه سیما
19-اسپانیا- شیلی 23:30
گروه B شبکه سه سیما
پنجشنبه 93/3/29
20-کامرون-کرواسی
2:30
گروه A شبکه سه سیما
21-کلمبیا-ساحل عاج
20:30
گروه C شبکه سه سیما
22- اروگوئه-انگلیس
23:30
گروه D شبکه سه سیما
جمعه 93/3/30
23-ژاپن-یونان
2:30
گروه C شبکه سه سیما
24-ایتالیا-کاستاریکا
20:30
گروه D شبکه سه سیما
25-
سوئیس-فرانسه 23:30 گروه E شبکه سه
سیما
شنبه 93/3/31
26-هندوراس-اکوادور
2:30
گروه E شبکه سه سیما
27-آرژانتین- ایران
20:30
گروه F شبکه سه سیما
28-آلمان-غنا 30:23
گروه G شبکه سه سیما
یکشنبه 93/4/1
29-نیجریه-بوسنی
هرزه گوین 2:30
گروه F شبکه سه سیما
30-بلژیک-روسیه
20:30
گروه H شبکه سه سیما
31-کره جنوبی-الجزایر
23:30
گروه H شبکه سه سیما
دوشنبه 93/4/2
32-
آمریکا-پرتغال 2:30
گروه G شبکه سه سیما
33-استرالیا-اسپانیا
20:30
گروه B شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
34-هلند-
شیلی 20:30
گروه B شبکه سه یا ورزش( با توجه به
اهمیت)
سهشنبه 93/4/3
35-کامرون-برزیل
00:30 گروه A
شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
36-کرواسی-مکزیک
00:30
گروه A شبکه سه یا ورزش( با توجه به اهمیت)
37-ایتالیا-اروگوئه
20:30
گروه D شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
38-کاستاریکا-انگلیس
20:30
گروه D شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
چهارشنبه 93/4/4
39-ژاپن-کلمبیا
00:30
گروه C شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
40-یونان-ساحل
عاج 00:30
گروه C شبکه سه یا ورزش( با توجه به اهمیت)
41-نیجریه-آرژانتین
20:30
گروه F شبکه ورزش
42- بوسنی هرزه گوین-ایران 20:30 گروه F شبکه سه
پنجشنبه 93/4/5
43-هندوراس-سوئیس
00:30
گروه E شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
44-اکوادو-فرانسه
00:30
گروه E شبکه سه یا ورزش( با توجه به اهمیت)
45-آمریکا-آلمان
20:30
گروه G شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
46-پرتغال-غنا 20:30 گروه
G شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
جمعه 93/4/6
47-کرهجنوبی-بلژیک 00:30 گروه H
شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)
48-الجزایر-روسیه
00:30
گروه H شبکه سه یا ورزش(با توجه به اهمیت)دیدارهای جامجهانی 2014 برزیل امشب 22 خرداد آغاز میشود و علاقمندان
فوتبال میتوانند مهمترین رویداد بزرگ ورزشی را از شبکههای ورزشی دنبال
کنند.